Wieczór Chwały

Serdecznie zapraszamy na Wieczór Chwały.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Wieczór Chwały została wyłączona

Zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy REO

Jeśli
– w swoim sercu przeżywasz pustkę, której nie umiesz zapełnić,
– trud Twojej codzienności odbiera Ci radość,
– żyjesz w poczuciu niesprawiedliwości lub poczuciu winy,
– przeżywasz rozczarowanie tym, co się dzieje wokół Ciebie, również w Kościele,
– masz wrażenie , że Bóg nie odpowiada na Twoje modlitwy, że jest nieobecny, daleki,
-stawiasz sobie i Bogu trudne pytania?
Daj Bogu szansę!

Rekolekcje REO to cykl spotkań, prowadzą one do osobistego doświadczenia miłości Boga, odnowienia relacji z Jezusem i przyjęcia mocy Ducha Świętego.

Zapraszamy w poniedziałki od 8 marca, spotkania rozpoczynać się będą o godzinie 19:00 w kościele św. Edwarda. Rekolekcje przeznaczone są dla osób od 17 roku życia.

Jeśli nie masz z kim zostawić dziecka w domu – weź je ze sobą, zapewniamy opiekę w salce za plebanią 🙂

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy REO została wyłączona

Czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego

30 maja o 23:30 zapraszamy na wspólne czuwanie przed Uroczystością Zesłaniem Ducha Świętego. O godzinie 0:00, bezpośrednio po czuwaniu zostanie odprawiona msza Wigilii Zesłania Ducha Świętego.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego została wyłączona

Wznowienie spotkań

Z radością powracamy do coponiedziałkowych spotkań, które odbywają się teraz w kościele po mszy o 18:00 i nabożeństwie lub adoracji. Zapraszamy wszystkich, nie tylko członków grupy, do wspólnej modlitwy 🙂

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Wznowienie spotkań została wyłączona

Zawieszenie poniedziałkowych spotkań modlitewnych

W związku z epidemią i stosownymi rozporządzeniami nasze spotkania modlitewne zostają zawieszone do odwołania. Trwajmy na indywidualnej modlitwie w domach. W godzinie spotkania łączmy się duchowo medytując Słowo Boże z dnia, nie zapominajmy o dziesiątce różańca za grupę Betsaida.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Zawieszenie poniedziałkowych spotkań modlitewnych została wyłączona

Droga krzyżowa w pierwszy piątek miesiąca

W pierwszy piątek miesiąca marca, czyli 6.03.2020 zapraszamy na Drogę Krzyżową, którą wraz z Księdzem Proboszczem poprowadzi nasza grupa. Nabożeństwo rozpocznie się bezpośrednio po mszy św. o godzinie 18:00.„To nie gwoździe Cię przybiły, lecz mój grzech…”

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Droga krzyżowa w pierwszy piątek miesiąca została wyłączona

Droga krzyżowa

W pierwszy piątek miesiąca marca, czyli 5.05.2019 zapraszamy na Drogę Krzyżową, którą wraz z Księdzem Proboszczem poprowadzi nasza grupa. Nabożeństwo rozpocznie się bezpośrednio po mszy św. o godzinie 18:00.

„Naucz mnie miłości krzyża, naucz mnie miłości krzyża,
wciąż umierać razem z Tobą – Baranku”
Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Droga krzyżowa została wyłączona

Adoracja

Słowo stało się ciałem i jako człowiek zamieszkało wśród nas. Ujrzeliśmy więc Jego chwałę—chwałę, jaką Ojciec obdarzył swojego jedynego Syna, pełnego łaski i prawdy.
J 1, 14

W najbliższy piątek tj 1.02.2019 po mszy o godz. 18:00 będziemy adorować naszego Pana w Najświętszym Sakramencie. Zapraszamy!

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Adoracja została wyłączona

Zapraszamy na różaniec z Posłusznymi Panu

W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na różaniec, który poprowadzi nasza grupa.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Zapraszamy na różaniec z Posłusznymi Panu została wyłączona

Spotkanie z Krzysztofem Sowińskim

Przygotowujemy się do rekolekcji ewangelizacyjnych, które startują już 1 października. Chcemy, aby dzięki nim jak najwięcej osób nawiązało bliską relację z Jezusem. Ale żeby tego zapragnąć, trzeba zobaczyć, że warto. Krzysiek głosi Słowo Boże z mocą, on jest naocznym świadkiem tego, że jeśli się naprawdę wierzy, że Jezus Chrystus jest Synem Bożym, Bóg czyni wielkie rzeczy przez nasze małe ręce. Przyjdź posłuchać jak Krzysiek dzieli się swoim doświadczeniem głoszenia Ewangelii.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Spotkanie z Krzysztofem Sowińskim została wyłączona